Перед закінченням навчального року у школах проведуть «Уроки стійкості»

29 Травня 2024, 14:36
Перед закінченням навчального року у школах проведуть «Уроки стійкості» 277
Перед закінченням навчального року у школах проведуть «Уроки стійкості»

Для того, щоб навчити підлітків піклуватися про власне ментальне здоров’я, у межах Всеукраїнської програми «Ти як?» за підтримки Міносвіти розробили «Уроки стійкості». Програма уроків розрахована на учнів 7–11 класів та студентів професійної (професійно-технічної) освіти. Смисловим центром занять буде анімований комікс для підлітків «Ден і Рора проти корпорації С». 

Про це повідомили на сайті Міністерства освіти і науки України.

«Це серія з п’яти тематичних уроків, які проводяться щодня протягом навчального тижня і мають на меті допомогти учням розпізнавати свої емоції, а також пояснити, що варто підліткам робити, якщо вони не можуть з ними впоратися самостійно. Під час уроків також учні будуть опановувати вправи та практики психологічної самодопомоги», – повідомили на сайті.

Уроки зможуть проводити класні керівники, інші вчителі, практичні психологи та соціальні педагоги.

Сюжет коміксу: Кілька допитливих друзів-підлітків і колишній учений із Честнат-сіті влаштують власне розслідування довкола подій у місті – дізнаються справжню історію злого генія та врятують метрополіс. 

Комікс створили у Координаційному центрі із психічного здоров’я КМУ в межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?».

Ознайомитися із коміксом можна за посиланням.

Коментар
21/06/2024 П'ятниця
21.06.2024
20.06.2024