У Львові підбили підсумки ХV Всеукраїнського конкурсу юних дослідників «Кристали»

30 Травня 2024, 16:30
У Львові підбили підсумки ХV Всеукраїнського конкурсу юних дослідників «Кристали» 242
У Львові підбили підсумки ХV Всеукраїнського конкурсу юних дослідників «Кристали»

У Львівському національному університеті імені Івана Франка підбили підсумки ХV Всеукраїнського конкурсу юних дослідників «Кристали» імені Євгена Гладишевського.

Нагородження відбулося 25 травня. Про це повідомили на сайті Міносвіти.

Цього року до наукового форуму долучилося 2 637 школярів.

Переможницею серед старшої вікової категорії – 13–18 років, стала Софія Могильна, учениця 7 класу ліцею «Інтелект» з Києва.

Дівчина презентувала роботу «Дефекти в кристалах: від недоліку до досконалості».

Друге місце посіли Ярослав Лазаренко з Бучі та Юліанна Явдощук із Києва. 

Третє місце здобули Дар'я Куницька зі Львова, Андрій Соломаха із Житомирщини та Вікторія Шведчикова із Кіровоградської області.

Серед молодшої категорії – 6–12 років, переможців оголосили у номінаціях «Найякісніший кристал», «Найбільший кристал», «Найоригінальніший кристал» та «Віртуальний кристал».

«Радий вітати усіх дослідників науки, учасників Всеукраїнського конкурсу юних дослідників «Кристали» імені Євгена Гладишевського. Вже багато років поспіль цей захід збирає активну молодь й об’єднує школярів у любові до природничих наук. Цінним є те, що завдяки Конкурсу, юні дослідники мають змогу пізнавати не лише хімію, фізику, біологію, але й вивчають історію та культуру. Висловлюю вдячність усім причетним до організації Конкурсу, а учасникам бажаю не втрачати натхнення, не боятися братися за складні завдання і завжди прагнути досягати високих цілей. Любов юного покоління до науки утверджує моє переконання, що Україна після перемоги стане однією з провідних держав світу», – підкреслив міністр освіти і науки Оксен Лісовий

Коментар
21/06/2024 П'ятниця
21.06.2024
20.06.2024