Грант у 200 тисяч гривень: в Україні визначать трьох найкращих педагогів з точних та природничих наук

11 Червня 2024, 15:25
Грант у 200 тисяч гривень: в Україні визначать трьох найкращих педагогів з точних та природничих наук 218
Грант у 200 тисяч гривень: в Україні визначать трьох найкращих педагогів з точних та природничих наук

KSE Foundation та громадська спілка «Освіторія», організатор премії «Global Teacher Prize Ukraine», уклали меморандум про співпрацю, аби винагородити найкращих педагогів України, які викладають точні науки – математику, інформатику, хімію, фізику, астрономію, біологію та інші природничі дисципліни.  Благодійний фонд Київської школи економіки відзначить трьох вчителів або вчительок STEM, та присвоїть кожному з них грант в розмірі 200 000 гривень.

Про це Район.Освіта повідомили у пресслужбі громадської організації «Освіторія».

Мета  спеціальної відзнаки – підтримати талановитих та завзятих людей, які є основою для відбудови та розвитку держави й навчають покоління українців, які працюватимуть в технологіях та науці.

«Нагадуємо, що премія «Global Teacher Prize Ukraine» покликана відзначити досягнення вчителя не лише щодо своїх учнів, а й щодо суспільства, а також підкреслити важливість їх роботи. Усі вчителі STEM-дисциплін, які беруть участь у премії автоматично мають можливість отримати спеціальну відзнаку від KSE Foundation та «Talents for Ukraine», – інформують у службі.

Зазначимо, що збір анкет на премію триває до 8 липня . 

Головний переможець першості отримає 1 000 000 гривень для власного освітнього проєкту та вирушить на Світову премію «Global Teacher Prize». Взяти участь можуть усі вчителі, обмежень немає. 

Також, кожен українець може номінувати вчителя чи вчительку, які заслуговують відзнаки.

 

Коментар
21/06/2024 П'ятниця
21.06.2024
20.06.2024