Особливості викладання «Захисту України» у навчальному році 2024-2025

12 Червня 2024, 16:40
Особливості викладання «Захисту України» у навчальному році 2024-2025 1688
Особливості викладання «Захисту України» у навчальному році 2024-2025

Оновлена програма предмета «Захист України» розрахована на очне навчання, для закладів освіти, які навчаються дистанційно, згодом підготують адаптовану версію. 

Про це повідомили на сайті «НУШ» із посиланням на заступника міністра освіти і науки України Андрія Сташківа який виступив під час офіційного відкриття Програми підготовки тренерів, які проводитимуть підвищення кваліфікації вчителів «Захисту України».

Зі слів заступника під час розподілу коштів субвенції на навчання тренерів, у Міністерстві враховували особливості кожного регіону.

А освітні центри будуть створювати лише в областях, де школярі мають очне навчання.

Тому, наприклад Херсонщина не отримала фінансування, а для Харківської області виділили лише певну суму, адже там лише частина навчальних закладів з 1 вересня розпочне очне навчання.

«Щодо тих учителів, які не пройдуть навчання зараз ще триває обговорення. Але найімовірніше вони зможуть використовувати окремі модулі з нової програми, які не стосуються здобуття практичних навичок: домедичної допомоги, управління дронами тощо. Адже викладання цих розділів можливе лише в осередках», – пояснив заступник міністра.

Також Андрій Сташків розказав, що за новою програмою більше не буде поділу на групи за статтю. Але, загалом поділ на групи залишиться під час практичних занять, тому у кожні й групі має бути приблизно по 15 учнів.

 

 

 

 

Коментар
16/07/2024 Вівторок
16.07.2024
15.07.2024