Навчання під час війни: Unicorn School ініціювала безоплатний доступ до освітньої платформи «Edmaps»

14 Червня 2024, 14:43
Навчання під час війни: Unicorn School ініціювала безоплатний доступ до освітньої платформи «Edmaps» 1101
Навчання під час війни: Unicorn School ініціювала безоплатний доступ до освітньої платформи «Edmaps»

Приватна інноваційна школа Unicorn School ініціювала безоплатний доступ до освітньої платформи «Edmaps» українських учнів 1–11 класів. Це дозволило школярам проходити навчання дистанційно й без інтернету.

Про це інформують на сайті Міністерства освіти і науки України.

Мета програми –  допомогти учням із Харківської, Запорізької, Одеської та інших областей, де звичні форми навчання стали неможливими.

«В умовах російсько-української війни та тотальної нестабільності, коли доступ до освіти стає вкрай важким, такі проєкти відіграють важливу роль у забезпеченні наших дітей якісною освітою. Такі ініціативи дозволяють підтримувати навчальний процес», — наголосив генеральний директор директорату шкільної освіти МОН Ігор Хворостяний.

Unicorn School відкрила доступ до платформи «Edmaps», забезпечивши близько 10 тисяч учнів можливістю завершити навчання. 

Платформа пропонує набір матеріалів для 5–11 класів і доступна цілодобово на різних пристроях, також є веб- і мобільні версії.

«Ми розуміємо важливість безперервної освіти, особливо за нинішніх умов. Наша освітня платформа «Edmaps» надає всі необхідні ресурси, щоб діти могли продовжувати навчатися навіть тоді, коли немає інтернету. Ми знаємо, що сьогодні більшість дітей не може відчувати себе в безпечному середовищі, а гейміфікація освітнього процесу дозволяє відірватися від складної реальності та зробити процес навчання цікавим та ефективним», — зазначив директор Unicorn School Володимир Страшко.

 

Коментар
16/07/2024 Вівторок
16.07.2024
15.07.2024