Нейровправи для дошкільників та молодших школярів: що радять фахівці

18 Червня 2024, 16:55
Нейровправи для дошкільників та молодших школярів: що радять фахівці 1145
Нейровправи для дошкільників та молодших школярів: що радять фахівці

Проєкт «Розвиток дитини» пропонує батькам, вихователям та вчителям початкових класів нейровправи для дошкільників та молодших школярів, спрямовані на розвиток обох півкуль головного мозку й міжпівкульної взаємодії.

Опрацювання таких завдань корисне для підвищення розумової активності дитини й допоможе педагогам, вихователям, корекційним педагогам, логопедам та батькам для занять із дітьми вдома, у закладах дошкільної та корекційної освіти й у школі, повідомляють на сайті «Освіта. ua».

Виконання завдань корисне для вдосконалення навички швидкочитання та швидкого усного рахунку й загалом стане в нагоді для покращення гнучкості мислення, пам'яті, швидкості засвоєння та обробки інформації.

Також нейровправи корисні для оптимізації нервової системи і загальної працездатності дитини, що важливо для дітей дошкільного віку напередодні вступу в школу, а також учнів та учениць.

Робота над такими завданнями потребуватиме додаткової зосердженості, активізації мисленнєвої діяльності й зорово-моторної координації, що стане своєрідним фітнесом для мозку, сприятиме появі нових нейронних зв'язків і злагодженій роботі обох півкуль.

Виконання завдань буде корисним з метою підвищення розумової активності, інтелектуального розвитку дитини, поліпшення мислення і пам'яті.

Це позитивно вплине на розвиток уваги, швидкості засвоєння інформації, гнучкості її обробки, оптимізацію нервової системи й загальну працездатність дитини, що є важливою умовою підготовки до школи.

Таблиці Шульте: тренуємо швидкочитання та гнучкість мислення. Це комплект із ефективними завданнями, спрямований на розвиток периферійного зорового сприйняття й уваги, а саме її концентрації, перемикання та стійкості. У комплекті 6 таблиць різної складності з числами. До кожної таблиці подано декілька варіантів завдань.

Коментар
16/07/2024 Вівторок
16.07.2024
15.07.2024