Понад 30 тисяч учнів українських профтехів зможуть отримати психосоціальну підтримку

19 Червня 2024, 14:50
Понад 30 тисяч учнів українських профтехів зможуть отримати психосоціальну підтримку 217
Понад 30 тисяч учнів українських профтехів зможуть отримати психосоціальну підтримку

З метою розв'язання проблеми захисту ментального здоров’я в Україні розпочали реалізацію проєкту з надання психосоціальної підтримки учням закладів професійної та фахової передвищої освіти.

Про це Район.Освіта інформують у пресслужбі Асоціації інноваційної та цифрової освіти.

Проєкт охоплює сім регіонів: Миколаївську, Одеську, Полтавську, Сумську, Львівську, Закарпатську та Волинську області.

«Комплексна програма «Психосоціальна підтримка та психологічна допомога на всіх рівнях освіти», яку реалізує Міносвіти України передбачає системний підхід для всіх учасників освітнього процесу. Ця програма розроблена в межах Національної програми ментального здоров’я «Ти як?», ініційованої Першою леді України Оленою Зеленською», – сказав заступник Міністра освіти і науки України Андрій Вітренко.

До навчання залучатимуть не лише учнів, а й їхніх батьків та опікунів, які зможуть опанувати навички з позитивного батьківства. 

Також  700 практичних психологів, які працюють у громадах зазначених областей, пройдуть навчання з вдосконалення навичок психосоціальної допомоги та підтримки психічного здоров'я.

«Впродовж року понад 30 000 учнів пройдуть навчання за програмою «Я підтримую своїх друзів», яка навчить підлітків, як підтримати друга чи подругу, які перебувають у стресі. Ця програма включає ефективні техніки, засновані на принципах першої психологічної допомоги» ,– розповідає Анатолій Ігнатович, координатор освітніх проєктів ЮНІСЕФ.

Проєкт стартує завдяки спільній роботі Асоціації інноваційної та цифрової освіт спільно з Дитячим фондом ООН та Міністерством освіти і науки України.

Коментар
16/07/2024 Вівторок
16.07.2024
15.07.2024