Перші учасники Національного мультипредметного тесту отримали результати іспиту в особистих кабінетах

21 Червня 2024, 15:40
Перші учасники Національного мультипредметного тесту отримали результати іспиту 12558
Перші учасники Національного мультипредметного тесту отримали результати іспиту

Учасники, які склади Національний мультипредметний тест під час основної сесії  отримали офіційні результати іспиту у персональних кабінетах.

Результати отримали учасники, які складали іспит до 7 червня. Усі учасники основних сесій мультитесту отримають свої результати на інформаційних сторінках до 2 липня. Про це інформують на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

Однак для подання документів до закладів вищої освіти цього недостатньо: результати учасників мають бути опрацьовані у Центрі оцінювання якості освіти, розміщені в персональних кабінетах і згодом передані до  Єдиної електронної бази з питань освіти.

«Повідомляємо також, що в процесі аналізу інформації про результати проходження учасниками НМТ 18 травня 2024 року було виявлено технічні помилки. Для забезпечення правильного нарахування тестових балів та встановлення результатів НМТ апеляційна комісія при УЦОЯО ухвалила рішення про перерахунок тестових балів, отриманих учасниками НМТ з навчального предмета «Математика» відповідно досхем нарахування», – повідомили на сайті.

Зазначимо, що оцінки мають вигляд балів за школою 100–200, які будуть використовувати під час вступної кампанії. За допомогою цієї шкали, попередньо затвердженої у Міносвіти, переводитимуть усі бали за кожен із чотирьох предметів мультитесту.

Учасникам, яким потрібно подати до закордонного закладу освіти оригінал документа з результатами тестування 28 червня на сайті Центру стане доступним спеціальний сервіс, за допомогою якого можна замовити витяг з відомостей результатів НМТ.

 

Коментар
16/07/2024 Вівторок
16.07.2024
15.07.2024