Стартувала основна сесія іспитів на вступ до аспірантури та магістратури

24 Червня 2024, 09:39
Стартувала основна сесія іспитів на вступ до аспірантури та магістратури 823
Стартувала основна сесія іспитів на вступ до аспірантури та магістратури

В Україні стартувала основна сесія єдиного вступного іспиту та єдиного фахового вступного випробування.

Іспити відбуватимуться з 24 червня до 15 липня. Про це повідомили на сайті Українського центру оцінювання якості освіти. Дату, час та місце складання іспиту абітурієнтам повідомили у спеціальних запрошеннях.

Початок проведення вступного випробування під час першої зміни – 10:00, другої – 15:00. 

Допуск до пункту тестування розпочнуть за 30 хвилин і припинять за 10 хвилин до початку випробувань. 

Тому учасникам рекомендують заздалегідь спланувати маршрут доїзду і подбати про те, щоб вчасно дістатися до пункту тестування.

Вступники, які складатимуть іспит за кордоном, мають зауважити, що в запрошеннях-перепустках час початку тестування зазначено за місцевим часом населеного пункту, де розташований пункт тестування.

Для допуску до пункту тестування вступник має пред’явити екзаменаційний листок та оригінал  документа, на підставі якого її чи його зареєстрували для участі у вступних випробуваннях, серію, за наявності та номер якого зазначено в екзаменаційному листку або його цифровий аналог у застосунку «Дія». 

У разі технічних несправностей комп’ютера, некоректної роботи програми, виникнення будь-яких інших нестандартних ситуацій учасникам потрібно одразу звертатися до інструктора. 

 Також вони мають право, з дозволу старшого інструктора, вийти з аудиторії. Та слід пам'ятати, що час, який учасник проведе за межами аудиторії, не буде додано до часу, відведеного для виконання сертифікаційної роботи. 

Протягом часу, відведеного на проведення вступних випробувань, учасникам заборонено мати при собі пристрої зчитування, обробки, збереження, відтворення інформації, а також рукописні та друковані матеріали, що не передбачені порядком проведення іспиту.

«У разі отримання сповіщення про повітряну тривогу під час проведення ЄВІ / ЄФВВ інструктор аудиторії зупинить роботу над тестом для всіх учасників, при цьому відповіді збережуться, а час, який залишився до завершення тестування, у сервісі зупиниться. Учасники та персонал пункту тестування перейдуть до укриття. Після завершення тривоги вони повернуться до аудиторій, і учасники продовжать виконувати тестові завдання», – повідомили на сайті.

Якщо учасник виявив порушення,  то він чи вона мають право подати заяву щодо невиконання процедури. За бажанням у заяві варто вказати на потребу в проходженні іспитів під час додаткових сесій, але до моменту виходу з пункту тестування. 

Учасники тестування, які з поважних причин не зможуть взяти участь в основній сесії можуть протягом трьох календарних днів із дня проведення вступного випробування включно, подати заяву щодо участі в додатковій сесії.

Зазначимо, що  додаткова сесія вступних випробувань до магістратури буде організована лише на території України, тож для її проведення пунктів тестування за кордоном не створюватимуть. 

Коментар
16/07/2024 Вівторок
16.07.2024
15.07.2024