Студентка Луцького національного технічного університету взяла участь у програмі мобільності «Study Tour of Poland»

24 Червня 2024, 15:30
Студентка Луцького національного технічного університету взяла участь у програмі мобільності «Study Tour of Poland» 156
Студентка Луцького національного технічного університету взяла участь у програмі мобільності «Study Tour of Poland»

 Студентка другого курсу кафедри «Обліку і оподаткування» Луцького національного технічного університету Анна Кравчук, нещодавно взяла участь у програмі мобільності «Study Tour of Poland», що відбувалася у Вроцлаві.

Програма академічної мобільності тривала з 15 до 25 травня. Про це інформують на сайті Університету.

«У складі нашої групи було 15 осіб, серед яких українці та представниці Молдови. Ми проживали в затишному хостелі з чудовими умовами, що сприяло нашому комфортному перебуванню. Харчування було відмінним, і ми могли самостійно обирати місця для прийому їжі, що додавало гнучкості та задоволення від подорожі», – ділиться студентка.

 Загалом дівчина дізналася про програму від викладачів та через офіційну сторінку Університету, а всі витрати на поїздку компенсувала сторона, що приймала студентів.

Також Анна Кравчук зазначила, що навчальна програма була дуже насиченою, а навчальний процес відбувався двома мовами: англійською та українською.

«Програма була насиченою і різноманітною. Кожен день розпочинався о 8:00 ранку і тривав до 20:00 вечора. Ми відвідували численні екскурсії, присвячені історії Польщі, а також різні організації, що займаються благодійністю та недержавні установи. У нас були лекції від запрошених фахівців, які розповідали про функціонування уряду Польщі, а також воркшопи на тему зміни клімату. Особливим моментом було відвідання Інформаційного центру ЄС у Вроцлаві», – розповіла Анна Крачук.

 

Коментар
16/07/2024 Вівторок
16.07.2024
15.07.2024