Підручники для перших та других класів надрукують коштом Сполучених Штатів Америки

25 Червня 2024, 09:51
Підручники для перших та других класів надрукують коштом Сполучених Штатів Америки 771
Підручники для перших та других класів надрукують коштом Сполучених Штатів Америки

Підручники для українських учнів перших та других класів надрукують за гроші Сполучених Штатів. На друк навчальних книжок уряд Америки виділив понад вісім мільйонів доларів.

Про це інформують на сайті Міністерства.

Загальна кількість примірників, які видрукують – понад три мільйони. 

«Ця підтримка від USAID та всього народу США – більше, ніж просто книжки. Це черговий вияв солідарності з нашою державою, яка продовжує боротьбу зі злом. Ворог послідовно намагається знищити нашу культуру, забрати доступ до освіти і скалічити дитинство. Але не зможе, бо в цій битві ми не самі», – зазначає Оксен Лісовий, міністр освіти і науки України.

В Міносвіти очікують, що всі підручники вдасться надрукувати до початку нового навчального року. 

Закупівля відбуватиметься за конкурентною процедурою: фінансування на друк спрямують тим українським видавництвам, які перемогли в конкурсі, — отримали гриф Міносвіти та набрали від 10 000 голосів за результатами вибору закладів загальної середньої освіти.

«Харківські друкарні випускають значний відсоток усіх книг в Україні, зокрема підручників для українських дітей. Ударами по цих друкарнях Росія атакує систему освіти України... Ми й надалі будемо з українським народом, який захищається від варварської загарбницької війни росії», – зазначає Джейк Салліван, радник з національної безпеки США.

Коментар
16/07/2024 Вівторок
16.07.2024
15.07.2024