Розпочнуть першу архітектурну трансформацію однієї зі шкіл на Київщині

25 Червня 2024, 13:20
Розпочнуть першу архітектурні трансформацію однієї зі шкіл на Київщині 171
Розпочнуть першу архітектурні трансформацію однієї зі шкіл на Київщині

Одна з пілотних шкіл у деокупованому селі Київської області, яку було пошкоджено внаслідок війни, пройде повну архітектурну трансформацію.

Офіційно реконструкцію школи затвердили на Міжнародній конференції з відновлення України URC2024, що відбулася 11–12 червня в Берліні. Про це повідомили на сайті Міністерства освіти і науки України.

Фінансуватиме відбудову на понад чотири мільйони євро Бельгія, відповідно до меморандуму про співпрацю з Міносвіти.

«Школа на Київщині є типовою школою форми «О», розташована у центрі села. Після трансформації вона матиме сучасний дизайн, укриття та зручні багатофункціональні простори для навчання та розвитку. Крім того, усі приміщення переобладнають за принципами безбар’єрності, тож відвідувати навчальний заклад буде зручно усім без винятку», – інформують на сайті.

Зазначимо, що трансформовані школи будуть доступними для громади та матимуть спільні простори з інфраструктурою. Тут будуть розташовані спортивні майданчики, майстерні, кабінети для занять музикою чи малюванням, які зможуть використовувати жителі села після закінчення уроків.

«Створення різноманітної шкільної території – це про соціалізацію, вибудовування власних та чужих кордонів, дорослішання, розуміння світу навколо. Наприклад, внутрішнє подвір'я школи стане простором для навчання та відпочинку на свіжому повітрі. У шкільних коридорах з’являться зручні місця для спілкування та усамітнення. Актовий зал стане відкритим і доступним як місце зустрічей та проведення заходів», – пишуть на сайті.

Коментар
16/07/2024 Вівторок
16.07.2024
15.07.2024