Учасники основних сесій вступних випробувань на магістратуру або аспірантуру отримали результати іспитів

09 Липня 2024, 12:45
Учасники основних сесій вступних випробувань на магістратуру або аспірантуру отримали результати іспитів 279
Учасники основних сесій вступних випробувань на магістратуру або аспірантуру отримали результати іспитів

Результати учасників, які брали участь в основних сесіях єдиного вступного іспиту, розмістили в персональних кабінетах.

Йдеться про осіб, які складали іспит до 27 червня включно. Про це повідомили на сайті Українського центру оцінювання якості освіти. Усі учасники основних сесій єдиного вступного іспиту та фахового вступного випробування отримають свої результати на інформаційних сторінках до 20 липня.

«Учасники вступних випробувань на магістерські програми або в аспірантуру вже пройшли єдиний вступний іспит. Одразу після завершення тестування вступники бачили на екранах моніторів, скільки тестових балів вони набрали, тож могли визначити свої результати за шкалою 100–200 балів, самостійно попрацювавши з відповідними таблицями», – повідомили на сайті.

Однак, для подавання документів до закладів вищої освіти цього недостатньо: результати мають бути опрацьовані у Центрі оцінювання, розміщені в кабінетах учасників вступних випробувань і згодом передані до Єдиної державної електронної бази освіти.

Зазначимо, що у процесі аналізу інформації про результати проходження учасниками єдиного іспиту 25 червня у другу зміну, в блоці ТЗНК було виявлено технічну помилку. У зв’язку із цим апеляційна комісія при Центрі оцінювання ухвалила рішення про перерахунок тестових балів, які отримали учасники, зважаючи на те, які саме відповіді вони обирали. Відповідно: 

 

  • за завдання 22  блоку ТЗНК як правильну зараховано одну з відповідей: або А, або Б, або В, або Г.
  • за завдання 23 блоку ТЗНК як правильну зараховано одну з відповідей: або А, або Б.

«З огляду на це рішення апеляційної комісії результати учасників або не змінилися, або збільшилися. Не змінилися результати тих учасників, які, відповідаючи на завдання 22 та 23, вибирали відповіді, що в платформі тестування були позначені як ключі, тобто як правильні відповіді. Результати ж інших учасників могли збільшитися залежно від того, які відповіді вони обирали на згадані два завдання. Наголосимо, що отримані в кабінетах результати учасників тестувань уже враховують рішення апеляційної комісії щодо перерахунку балів учасників», – повідомили на сайті.

Коментар
16/07/2024 Вівторок
16.07.2024
15.07.2024