На Волині реалізовують проєкт про підтримку ментального здоровʹя під час війни

10 Липня 2024, 13:45
На Волині реалізують проєкт про підтримку ментального здоровʹя під час війни 156
На Волині реалізують проєкт про підтримку ментального здоровʹя під час війни

Громадська організація «Лабораторія змін» реалізовуватиме у Луцьку проєкт «Інклюзивні мистецькі практики для підтримки ментального здоров’я дітей та дорослих під час війни».

Проєкт реалізовуватимуть до жовтня 2024 року. Про це повідомили на сайті Волинського національного університету імені Лесі Українки.

Основна мета проєкту – відновлення та підтримка психічного та ментального здоров’я українців, дітей і дорослих, що постраждали у війні з Росією в Україні та за її межами, через мистецькі практики, навчання спеціалістів для роботи з уразливими групами за допомогою Орф-підходу, імпровізаційного театру та руху.

Щоб перевірити та відчути вплив мистецтва на собі, а також навчитися новому «Лабораторія змін» пропонує лучанам і не тільки відвідати такі заходи в межах проєкту:

  • артрезиденція для спеціалістів, що працюють з інклюзивними аудиторіями та вразливими категоріями населення в Україні. У її межах відбудуться три дводенні тренінги (із залученням іноземних експертів) на теми Орф-підходу, імпровізаційного театру та руху, їх практичного застосування для покращення психоемоційного стану та навчання дітей/дорослих з інвалідністю, осіб, що постраждали від війни, й інших уразливих категорій населення;
  •  онлайн-воркшопи для навчання українських спеціалістів в Україні та за її межами з використання Орф-підходу для підтримки психоемоційного стану дітей і дорослих з інвалідністю та без;
  • мистецький інклюзивний табір для дітей та молодих людей з інвалідністю та без із подальшим показом перформансу;
  •  лялькова майстерня для дітей з інвалідністю та без із подальшим показом лялькової вистави;
  •  інклюзивні розвиваючі заняття (музичні, хореографічні, театральні, арттерапевтичні).

Участь у кожному заході безплатний та можлива за попередньою реєстрацією. 

Анонси заходів й усю інформацію щодо проєкту можна буде відстежувати на сторінці «Лабораторії змін» у соціальних мережах: 

За докладною інформацією просять звертатися до координаторки проєкту Вікторії Колодяжної контакти +38 066 383 26 88.

Коментар
16/07/2024 Вівторок
16.07.2024
15.07.2024