Що зміниться для українських учнів за кордоном: деталі нової політики
Згідно з новою політикою Міністерства освіти і науки України, «Школа офлайн» запроваджує українознавчий компонент — скорочена програма для навчання в українській системі освіти.
Це допоможе зменшити навантаження — дитина навчатиметься вдень у місцевій школі, а в українській — вивчатиме лише профільні предмети, пише «Освіторія Медіа».
Такий підхід забезпечить зручний розклад та перезарахування оцінок з іноземної школи. Це важливо, щоб підтримувати звʼязок з Україною, адже ми дуже чекаємо на повернення. Окрім українознавчого компонента, дитина може вибрати екстернатну чи сімейну форму навчання.
Ці зміни стали складовою нової політики «Школа офлайн». «Школа офлайн» — комплексна політика Міністерства освіти і науки України, яка реалізується у співпраці з профільним віцепрем’єр-міністром Михайлом Федоровим. Її мета — повернути дітей до безпечного очного навчання, а там, де це неможливо, — створити умови для якісної та ефективної дистанційної освіти. Зокрема, ця політика передбачає перегляд мережі шкіл, навчання дитини за її місцем перебування та нові механізми навчання дітей на ТОТ.