В Україні стартує перший етап педагогічної сертифікації для 500 вчителів історії: що потрібно знати

13 Вересня 2024, 15:40
В Україні стартує перший етап педагогічної сертифікації для 500 вчителів історії: що потрібно знати 269
В Україні стартує перший етап педагогічної сертифікації для 500 вчителів історії: що потрібно знати

В Україні 14 вересня відбудеться перший етап педагогічної сертифікації для вчителів історії та громадянських дисциплін.

Участь у ньому зможуть узяти 500 педагогів, які зареєструвались для проходження педагогічної сертифікації. Про це повідомили на сайті Osvita.ua.

Перший етап передбачатиме проходження незалежного тестування знань учителів.

Допуск до пунктів тестування

Тестування розпочнеться об 11:00. Допуск учасників сертифікації до пунктів тестування здійснюватимуть з 10:15 до 10:50.

Для входу до пункту тестування потрібно пред’явити паспорт або інший документ, що посвідчує особу, та лист-виклик, який розміщено в кабінетах учасників сертифікації.

Учасники сертифікації, документи яких містять розбіжності в персональних даних, мають також надати відповідний документ, що підтвердить зміни. Копія паспорта або іншого документа, що посвідчує особу, не дає права на допуск до пункту тестування.

У разі запізнення учасників до пункту тестування не допускатимуть.

У пунктах тестування буде розміщено алфавітні списки учасників сертифікації. З них учасники зможуть дізнатися номер аудиторії, у якій проходитимуть тестування.

Номери робочих місць буде зазначено в аудиторному списку учасників сертифікації, що висітиме на вхідних дверях до аудиторії.

Специфіка тесту

На виконання тестових завдань відведено 180 хвилин. Тест буде укладено українською мовою. Кожному учаснику тестування буде видано зошит із завданнями тесту, який міститиме 90 питань, і бланк відповідей.

Максимальна кількість балів, яку зможе набрати учасник сертифікації, правильно виконавши всі завдання тесту, – 116.

Результати тестування визначатимуть на підставі набраної учасником кількості балів за виконання всіх тестових завдань.

Для успішного проходження незалежного тестування та участі в наступному етапі сертифікації учасники мають набрати не менш ніж 60 % від максимальної кількості тестових балів.

Заходи з дотримання академічної доброчесності та безпеки

Протягом часу, відведеного на виконання тестових завдань, учасникам заборонено мати при собі або на своєму робочому місці засоби зв’язку, пристрої зчитування, оброблення, збереження інформації, а також окремі елементи, які можуть бути складовими частинами відповідних технічних засобів чи пристроїв, друковані або рукописні матеріали, інші засоби, предмети, прилади, що не передбачені процедурою незалежного тестування.

Учасники сертифікації зможуть під час проходження тестування виходити з аудиторії, попередивши про це старшого інструктора. Згорнутий зошит і бланк відповідей (заповненою стороною донизу) потрібно буде залишити на своєму робочому місці. Час, який учасник проведе за межами аудиторії, не буде додано до часу, відведеного на виконання тестових завдань.

У разі оголошення повітряної тривоги роботу над тестом буде зупинено. Учасники сертифікації та персонал пункту тестування мають пройти до укриття цивільного захисту й перебувати в ньому до повідомлення про завершення повітряної тривоги.

Після завершення повітряної тривоги учасники зможуть повернутися до аудиторій пункту тестування й продовжити виконувати завдання незалежного тестування. Час тривалості повітряної тривоги буде додано до часу, відведеного на проходження тесту.

Після завершення роботи над тестом учасники сертифікації мають здати старшому інструктору бланк відповідей та засвідчити цей факт підписом в аудиторному протоколі.

В аудиторії пункту тестування інструктори мають видати кожному педагогу Картку учасника сертифікації, у якій відповідальний за пункту тестування зробить відмітку про проходження незалежного тестування.

Коментар
09/10/2024 Вівторок
08.10.2024