Доцентка ХДУ стала учасницею менторської платформи PushFar

Доцентка кафедри німецької та романської філології факультету української й іноземної філології та журналістики Херсонського державного університету Лариса Ковбасюк стала учасницею PushFar, платформи наставництва та кар'єрного зростання, що була заснована у 2018 році у Великій Британії.
Про це йдеться на сайті університету.
Програма допомагає науковим установам та ЗВО надавати своїм співробітникам високоефективну, дієву та легконастроювану схему наставництва.
Для індивідуальних користувачів PushFar пропонує безкоштовну платформу, де можна знайти наставника, стати наставником або обидва варіанти. Користувачі можуть встановлювати цілі, планувати зустрічі та відстежувати свій прогрес за допомогою вбудованих інструментів. Платформа також надає можливості для мережування, обговорення кар'єрних можливостей та участі у віртуальних заходах. Загалом, PushFar прагне зробити наставництво більш доступним та ефективним для всіх, сприяючи професійному розвитку та зростанню кар'єри (див. більш детально на сайті pushfar.com).
Головне – зареєструватися, заповнити ретельно анкету, та бути відкритими до нових можливостей та спілкування з іноземними колегами. Процес підбирання відбувається протягом декількох місяців, головну роль в якому відіграють спільні наукові інтереси та бажання бути корисним один одному. Потім обидві сторони зустрічаються один з одним, обговорюють перспективу комунікації, визначають теми для обговорення у межах платформи та підписують договір про співпрацю протягом трьох місяців і менторська програма розпочинається.
Наукові інтереси Лариси Ковбасюк cппівпали із колом наукового пошуку Крістіни Кім, старшою викладачкою факультету англійської мови та лінгвістики й директоркою з набору та зарахування студентів університету м. Кент, що є партнером ХДУ протягом декількох років. Кожного місяця відбуваються дві зустрічі, кожна з яким триває протягом години (до речі, платформа тримає все на контролі, надсилає нагадування тощо). На цих зустрічах обговорюються різні теми, від системи навчання та наукових досліджень до пошуку наукових грантів та подачі заявок на ці гранти.
Звичайно, велика увага приділяється англійській мові, яку можна удосконалити із носієм мови, а також історії та культурі двох країн. Наприклад, пані Кім дуже цікавиться історією України та подіями в нашій країні у річищі війни з Росією, функціонуванням ХДУ, зокрема викладанням іноземних мов.
Безумовно, участь доцентки у менторській програмі сприятиме розширенню співпраці ХДУ з університетом м. Кент.
-
Сьогодні
-
Завтра
-
Незабаром