«Школа супергероїв» майже рік працює у Рівному. Скільки дітей пройшло навчання

Понад 1300 уроків та занять з дітьми провели вчителі «Школи супергероїв» у Рівному. Ця державна установа почала працювати на базі обласної дитячої лікарні з березня 2024 року. Упродовж 11 місяців 400 дітей, які перебували на лікуванні, пройшли навчання у закладі.
Про це розповіла завідувачка освітнього центру державної установи «Школа Супергероїв» у Рівненській обласній дитячій лікарні Ірина Остапчук, пише Суспільне.
За її словами, освітній центр відкрили за повного фінансуванням Фундації Олени Зеленської у березні 2024. Він надає послуги у сфері освіти дітям від 3 до 18 років, які перебувають на стаціонарному лікуванні або які проходять реабілітацію в закладах охорони здоров’я.
«У нас працює п'ять штатних працівників — це завідувач, методист, вчитель початкових класів, вихователь, практичний психолог та шість вчителів-предметників, які викладають українську мову та літературу, математику, історію, основи правознавства, громадянську освіту, фізику, англійську мову 1-4 класів та 5-11 класів», — зазначила Ірина Остапчук.
Як вона додала, навчання в освітньому осередку проводять безплатно у вільний для дітей час, їх поєднують у навчальні групи з різницею не більше ніж один рік. Також їх не оцінюють і вони не пишуть самостійні контрольні роботи. Натомість за бажанням батьків, дитина може отримати довідку про відвідування певних занять.
«Оскільки дітки перебувають в лікарні і першочерговим є те, що вони лікуються, ми враховуємо їхні процедури при плануванні графіка занять. Дітки проходять процедуру і далі вже у вільний від процедур час. Ми їм плануємо уроки і вони приходять до нас в центр», — поділилася керівниця.
У центрі «Школи супергероїв», що розташований у Рівненській обласній дитячій лікарні, є три навчальні кімнати разом з кімнатою ментального здоров'я, у якій з дітьми працює практичний психолог.
«Ми повністю забезпечені різними дидактичними матеріалами, інтерактивними дошками, планшетами, підручниками, тобто все для того, щоб діткам було цікаво навчатися. В нас у центрі також є безбар'єрний простір, щоб дітки навіть на кріслах колісних мали змогу комфортно відвідувати уроки», — розповіла Ірина Остапчук.
Згідно з її інформацією, понад 400 дітей стали учнями "Школи супергероїв" упродовж майже року та отримали більш ніж 1300 освітніх послуг:
«Мета "Школи супергероїв" — це, щоб дітки, які перебувають у лікарні, були не відірвані від освітнього процесу і в них не було освітніх втрат. Тобто ми працюємо за типовими освітніми програмами, як у звичайних школах. У нас вчителі розробляють календарно-тематичне планування. Але в нас до кожної дитини — індивідуальний підхід».
-
Сьогодні
-
Завтра
-
Незабаром