До офлайн навчання готові понад пів тисячі закладів освіти на Закарпатті

22 Серпня 2022, 13:18
Укриття 2879
Укриття

Спеціальні комісії вже обстежили будівлі 1205 університетів, шкіл і дитсадків на Закарпатті, на черзі – останні 48. 

При виконанні певних умов, члени комісій рекомендують до відкриття 517 закладів освіти, що становить 41% від їхньої загальної кількості. Про це повідомили на Урядовому порталі.

«Відповідність безпековим вимогам закладів освіти Закарпаття є особливо важливою, адже регіон прийняв понад 300 тисяч вимушених переселенців, серед яких чимало дітей. Важливо, щоб здобувачі освіти, мали можливість повноцінного навчання», – йдеться у повідомленні.

Місцева влада разом зі співробітниками відомств системи МВС роблять все можливе, щоб до початку навчального року підготувати якомога більше місцевих закладів освіти, які зможуть проводити офлайн навчання. 

У регіоні найкраща ситуація в Берегівському (62,4% рекомендованих закладів), Тячівському (60%) та Ужгородському (51%) районах.

Щоб організувати безпечний освітній процес, виші, школи й садочки повинні мати просту візуалізацію шляху до захисних споруд цивільного захисту та найпростіших укриттів, надати всі умови для перебування та навчання там, провести тренування щодо дій у разі оголошення повітряної тривоги тощо. 

Окрім підготовки інфраструктури, також будуть внесені зміни у зміст навчальних програм для 6-11 класів, зокрема з предметів «Захист України» та «Основи здоров’я». Вони стосуватимуться підготовки здобувачів освіти та викладачів до дій у надзвичайних ситуаціях. 

Коментар
16/07/2024 Вівторок
16.07.2024
15.07.2024