Діти військовослужбовців зможуть безкоштовно навчатися у приватних школах

03 Жовтня 2022, 12:37
Діти військовослужбовців зможуть безкоштовно навчатися у приватних школах 2910
Діти військовослужбовців зможуть безкоштовно навчатися у приватних школах

За даними Генштабу ЗСУ станом на 1 вересня в Україні постраждали понад 2405 закладів освіти, з них 270 – повністю зруйновані. 

Це викликало переповненість навчальних класів на початку навчального року у багатьох школах країни, особливо в західних та центральних областях, куди було переміщено найбільша кількість сімей з дітьми шкільного віку зі всієї України, передає Район.Освіта.

Одним з рішень для розвʼязання проблеми є ефективний перерозподіл учнів поміж навчальних закладів, в тому числі приватних.

Допомогти в вирішенні цієї складної ситуації зголосилися у всеукраїнській мережі приватних загальноосвітніх шкіл України IT Step School, що виділила 15 мільйонів гривень на навчання дітей військовослужбовців. На меті проєкту допомогти здобути якісну освіту дітям, батьки яких зараз боронять нашу державу на війні. 

Пройти безплатне навчання й здобути якісну освіту за виділені кошти зможуть близько 130 дітей у 11 містах України, де представлені філії ліцензованої загальноосвітньої школи IT Step School: Київ, Луцьк, Рівне, Львів, Івано-Франківськ, Полтава, Житомир, Дніпро, Кривий Ріг, Запоріжжя, Одеса, Кременчук. 

На сьогодні навчальна програма школи доступна в основному для учнів з 5 по 11 класи, але у чотирьох закладах мережі вже діє програма і для початкових класів. Учні, які візьмуть участь у безплатній програмі допомоги, отримають повний доступ до всіх занять та всіх навчальних матеріалів.

Навчання буде проходити із поглибленим вивченням IT-спеціальностей, а також мов, крім англійської – китайської, іспанської, німецької, польської та французької на вибір. 

Під час уроків в школі особлива увага приділятиметься психологічному комфорту дитини. В кожній філії школи є надійне укриття, що обладнано усім необхідним. 

«Під час війни ми не можемо залишитись осторонь і робимо все, що в наших силах, як приватної школи, для того, щоб маленькі українці могли відвідувати якісні та безпечні очні заняття і здобувати якісну освіту, поки їхні батьки здобувають для нас мир. Ми є найбільшою мережею приватних шкіл в Україні, тож будемо раді бачити серед своїх учнів дітей наших воїнів», – каже доктор педагогічних наук, засновник IT Step School Дмитро Корчевський.

Подати заявку на безплатне навчання можна, заповнивши анкету за посиланням до 17 жовтня включно. 

Початок навчання запланували на 7 листопада цього року. Проєкт передбачає навчання дітей військовослужбовців до кінця цього навчального року – червня 2023 року. 

 

Коментар
06/12/2022 Вівторок
06.12.2022
05.12.2022
04.12.2022