На подвір'ї Луцького ліцею №27 школярі сформували величезний тризуб

Сотні школярів Луцького ліцею №27 взяли участь у патріотичному флешмобі. На подвір'ї навчального закладу вони сформували величезного тризуба.
Захід організували у середу, 9 листопада. Про це Район.Освіта повідомили у ліцеї.
Ідея флешмобу належить директорці навчального закладу Вероніці Захарчук. Його приурочили до Дня української писемності та мови.
Окрім цього, у ліцеї школярі та педагоги взяли участь у розважальному квесті та разом писали радіодиктант національної єдності.
«Навіть годинна повітряна тривога не змогла зіпсувати свята, його продовжували й в укритті», – розповіли у школі.



Читайте також:
- Культура
До Дня української писемності та мови: Укрпошта випустить марку «Мова»
- Моршин
День української писемності та мови: моршинці долучилися до написання диктанту національної єдності
- Ковель
Як у Ковелі писали Радіодиктант національної єдності
- Свалява
Свалявські школярі відзначили День української писемності та мови
- Культура
Рекордна кількість людей та компаній зголосилися до участі у Всеукраїнському радіодиктанті