Завершується реєстрація на вступні іспити до магістратури

30 Травня 2023, 16:09
ЄВІ 392
ЄВІ

Добігає кінця реєстрація абітурієнтів для участі в єдиному вступному іспиті та єдиному фаховому вступному випробуванні, які необхідні для вступу в магістратуру.

За інформацією Міністерства освіти і науки, до приймальних комісій закладів вищої освіти вже звернулися й отримали екзаменаційні листки  майже 70 тисяч учасників вступних випробувань. Про це пише Освіта.ua.

Бажання складати ЄВІ в Україні виявили понад 67,5 тисяч осіб. Ще понад 2 тисячі повідомили про намір складати іспит за кордоном.

Також вступники у магістратуру, які планують вступати на спеціальності галузей знань «Соціальні та поведінкові науки», «Журналістика», «Управління та адміністрування», «Право», «Публічне управління та адміністрування», «Міжнародні відносини», окрім ЄВІ, мають пройти ще й єдине фахове вступне випробування у вигляді предметного тестування.

Серед предметних тестувань лідерами за популярністю серед абітурієнтів є «Право та міжнародне право» та «Управління та адміністрування». 

Найменше вступників обрало для предметного тестування «Політологію та міжнародні відносини».

Кожен учасник вступних випробувань після успішної реєстрації в приймальній комісії вишу отримав екзаменаційний листок.

За номером екзаменаційного листка та РIN-кодом, зазначеним у ньому, буде здійснюватись доступ до інформаційної сторінки «Кабінет учасника вступних випробувань до магістратури» на вебсайті Українського центру оцінювання якості освіти.

Реєстрація на іспити триватиме до 31 травня включно.

Коментар
14/07/2024 Субота
13.07.2024
12.07.2024
11.07.2024