Центр професійної досконалості на базі закладу профтехосвіти створять у Волинській області

07 Червня 2023, 11:52
Заняття у закладі профтехосвіти. Світлина редакційна. 678
Заняття у закладі профтехосвіти. Світлина редакційна.

Волинська область у числі регіонів, де створять центри професійної досконалості. Це стане можливим у рамках спільного з Європейським інвестиційним банком проєкту «Програма підтримки професійно-технічної освіти в Україні». 

Відповідний порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті на реалізацію цієї програми затвердив Кабінет Міністрів України, — йдеться на сайті Міністерства освіти і науки України.

У межах програми протягом наступних декількох років мережа центрів професійної досконалості буде створена у різних регіонах України. 

«Створення таких центрів — важливий етап у трансформації профтехів, які мають стати сучасними та інноваційними закладами. Кожен центр буде оснащений новітніми технологіями, інклюзивними приміщеннями та матиме підвищені вимоги до педагогів і майстрів. У цих закладах учні не просто опановуватимуть нову професію, але й набуватимуть навичок підприємництва, побудови кар’єри, матимуть обов’язковий профорієнтаційний супровід», – зазначив міністр освіти і науки Оксен Лісовий.

У кожній області створять по одному центру професійної досконалості. Йдеться про такі області, як Волинська, Донецька, Дніпропетровська, Закарпатська, Івано-Франківська, Одеська, Тернопільська, Чернігівська області, місто Київ.

У центрах професійної досконалості готуватимуть фахівців, які хочуть отримати робітничу професію, здійснюватимуть перепідготовку, підвищення кваліфікації.

 

Коментар
13/07/2024 П'ятниця
12.07.2024
11.07.2024