Студенти рівненського «водника» — кращі волейболісти

09 Червня 2023, 19:00
Студенти-волейболісти НУВГП. Світлина із сайту вишу. 521
Студенти-волейболісти НУВГП. Світлина із сайту вишу.

Вперше в історії Рівненщини був розіграно кубок області з волейболу серед чоловічих команд.

На першому етапі дев’ять команд були розбиті на три групи.

Команда «Водник» Національного університету водного господарства та природокористування  потрапила у групу із  представниками з  Березного та рівненським «Чемпіоном», – йдеться на сайті вишу.

Якщо Березнівський колектив був переможений дуже впевнено – 2-0 (25:19, 25:15), то з «Чемпіоном» все вирішилось в третій партії – 2:1 (25:16, 19:25, 16:14).

Виборовши перше місце в групі, команда НУВГП  вийшла в фінал, де на них чекали переможці інших груп – Сарненський «Хлібодар» та бронзові призери чемпіонату України в першій лізі рівненський «Патріот».

У першій партії «Патріот» переміг з рахунком 25:19. «Водник» в напруженій боротьбі виграв кінцівку другої партії – 25-23, а у вирішальному сеті зумів дотиснути «Патріот» із рахунком 15-11.

Вигравши із рахунком «2-1», «Водник» НУВГП став першим володарем кубка Рівненщини.