Стартує сертифікація педагогічних працівників від 9 березня

29 Лютого 2024, 15:04
Сертифікація вчителів 1206
Сертифікація вчителів

Незалежне тестування вчителів початкових класів, математики й української мови та літератури, які цьогоріч беруть участь у сертифікації, відбудетья 9 березня.

Допуск учасників сертифікації до пунктів тестування здійснюватиметься з 10:15 до 10:50. Тестування розпочнеться об 11:00 і триватиме 180 хвилин. Про це повідомляють на сайті ОСВІТА.UA.

Листи-виклики для учасників тестування розміщені в їхніх персональних кабінетах на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

У листах-викликах вказана адреса пункту проведення тестування, а також дату та час проходження іспиту. Учасники мають роздрукувати цей документ, оскільки він обов’язковий для допуску до пункту тестування. 

На вході до пункту тестування необхідно, окрім листа-виклику, предʼявити паспорт або інший документ, що посвідчує особу.

Як відомо, цього року пройти сертифікацію зможуть чотири категорії учасників: учителі початкових класів, математики, української мови і літератури, а також учителі історії та громадянських дисциплін. Учителі-історики проходитимуть незалежне тестування 14 вересня.

Коментар
19/04/2024 Четвер
18.04.2024