Для студентів в Україні створять центри підтримки

01 Березня 2024, 13:34
Студенти 1442
Студенти

Протягом 2024 року в межах пілотного проєкту буде розроблена методологія запуску та роботи центрів підтримки студентів для залучення інших закладів освіти.

Установи створюють у межах Порядку організації інклюзивного навчання в закладах вищої освіти. Про це пишуть на сайті ОСВІТА.UA.

До проєкту долучилися Криворізький державний педагогічний університет, Кам’янець-Подільський державний інститут, Полтавський національний педагогічний університет імені Короленка, Вінницький державний педагогічний університет імені Коцюбинського, Західноукраїнський національний університет, Маріупольський державний університет, Київський столичний університет імені Грінченка, Український католицький університет, Уманський державний педагогічний університет імені Тичини.

За інформацією Міністерства освіти і науки, центри створюються для:

  • забезпечення консультування та методологічної підтримки щодо доступності, відповідності та прийнятності освітніх програм для всіх учасників освітнього процесу;

  • моніторингу та організації доступності під час вступу та складання іспитів із використанням усіх необхідних технічних засобів;

  • інформаційної доступності навчальних та організаційних матеріалів.

Коментар
19/04/2024 Четвер
18.04.2024